قیمت ملک:
۶.۷۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۷۱۷۰
فروش

پیش فروش آپارتمان بابلسر 

فروش

پیش فروش آپارتمان بابلسر 

پیش فروش آپارتمان در شهر ساحلی بابلسر، قواره اول دریا در محیطی دنج و دلنشین، با امنیت کامل، مناسب برای شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران می باشد.

این آپارتمان در بهترین لوکیشن بابلسر با قیمت پایه 6 میلیارد 750 میلیون تومان، در منطقه ساحلی، قواره اول دریا که ویو ابدی به ساحل دریا دارد و این آپارتمان دارای نما مدرن و واحد های بسیار خوش نقشه و زیبا دارد . این آپارتمان دارای موقعیتی مناسب و دسترسی عالی به تمامی مکان ها را دارد فاصله از دریا خزر50 متر و از جاده اصلی 0 میباشد و دسترسی به مرکز شهر و مراکز تفریحی بسیاراسان میباشد.

 این آپارتمان ساحلی در بابلسر 10 طبقه که طبقه 1 تا 8  چهار واحدی وطبقه 9 و 10 تک واحدی میباشد که واحد های کل 36 واحد میباشد واحد های موجود طبقه 2/8/5 و دارای متراژ های 135 متری 2 خوابه می باشد که 2 طبقه آخر داراری پنت های 250 متری 3 خوابه که دارای دید کامل به دریا میباشد که به بهتریتن نحو طراحی شده است .اپارتمان ساحلی دارای پارکینگ و انباری است و مشاعات شامل:سالن ورزشی/روف گاردن/لابی/نگهبانی 24 ساعته است.اپارتمان موجود دارای مدارک حقوقی کامل که شامل :سند تک برگ/پروانه/پایانکار میباشد.

 زمان تحویل8/1402

 قیمت اعلامی از پایه متری 50میلیون میباشد که به ازای هر طبقه 3%افزایش قیمت دارد که شرایط پرداخت به این صورت میباشد 45% پیش پرداخت+5% سند +5%دفترخانه+الباقی شرایط طی 20 ماه

پیش فروش اپارتمان ساحلی بابلسر / خرید آپارتمان در بابلسر / قیمت آپارتمان بابلسر / آپارتمان ساحلی بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/26
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۰۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۰۰۰ متـر
متراژ مفید: ۱۳۵ متـر
طبقات ساختمان: ۱۰
طبقه: ۲
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
استخر
انبار
پارکینگ
دیوار نقاشی
کابینت گلس
کف سرامیک
گرمایشی موتورخانه
کارشناس فروش
کارشناس فروش