قیمت ملک:
۳.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
چمستان
کد ملک:
۲۷۴۷۱
فروش

ویلا چمستان

فروش

ویلا چمستان

این ویلای جنگلی با نمایی شیک به صورت مستقل  داخل کوچه ای  ویلایی با بنایی نوساز ، دوبلکس ، تراسی با ویوی ابدی به جنگل و سند مالکیت تک برگ در محدوده ی چمستان  شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر با کف سرامیک می باشد. این ویلای سمت جنگل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 260 متر با ویوی ابدی به جنگل در محیطی خوب و خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع و زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از ویزگی بارز ویلا این است که چسبیده به جنگل می باشد و دسترسی به مراکز خرید را برای شما عزیزان به راحتی فراهم آورده است.

این ویلای سمت جنگل با نمایی مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و روف گاردن با ویوی ابدی به جنگل ، حیاطدار و دسترسی آسان به مراکز خرید به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در محدوده ی چمستان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/200،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز جنگلی در چمستان مازندران می باشد.

کار گذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/07
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۶۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش