قیمت ملک:
۴.۷۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
چمستان
کد ملک:
۲۷۶۲۶
فروش

ویلا ویو جنگل فروشی چمستان

فروش

این ویلای سنددار و جنگلی با نمایی مدرن و لوکس ، داخل شهرکی امن و آ رام ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، استخر و تراسی بزر گ دارای  سند مالکیت تک برگ در سمت جنگل چمستان  شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نوساز با به کار گیری بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 260 متر و در زمینی به متراژ 280 متر با نور پردازی شیک ، دیوار پوشهایی زیبا ، پارکینگ ، انشعابات کامل ، استخر چهار فصل و سونا خشک و تمامی امکانات رفاهی در محیطی برند و خوش آب و هوا بسیار مورد توجه قرار میگیرد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. ویوی عالی از جنگل و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای شهرکی از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلا تا ساحل شهر نور 25 کیلومتر تا جنگل چمستان 200 متر و فاصله تا جاده ی اصلی آمل به چمستان 200 متر می باشد بنابراین دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروگاه ها و جنگل برای شما عزیزان فراهم آمده است.

این ویلای سمت جنگل داخل شهرکی برند با نمایی سنگی ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، حیاطی زیبا با پارکینگ ، تراسی با چشم انداز عالی به جنگل ، استخر چهار فصل ، سونا خشک و دسترسی آسان به مراکز خرید و جنگل در محیطی ویلایی و توریستی در چمستان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 4/750،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز شهرکی در چمستان می باشد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/28
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۸۰ متـر
متراژ بنا: ۲۶۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش