قیمت ملک:
۲.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
چمستان
کـد ملک:
۲۷۱۳۳
فروش

ویلا همکف شهرکی در چمستان

فروش

ویلا همکف شهرکی در چمستان

این ویلای جنگلی  با نمایی شیک داخل شهرک برند و نوساز ،دوبلکس با حیاطی زیبا و ویوی ابدی به جنگل  در محدوده ی ویلایی  چمستان شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب که دو خواب آن مستر با کف سرامیک می باشد. این ویلای سمت جنگل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 125 متر و در زمینی به متراژ 250 متر با انشعابات کامل در سمت جنگل در محیطی خوش آب و هوا و دنج بسیار خوش نقشه آماده ی ارایه به خریداران محترم می باشد. ویلای نوساز از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از روف گاردن شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط بزرگ و قشنگ آن با مسیر های موزاییک شده با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن داخل شهرکی برند و آرام با بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، روف گاردن ، حیاطی بزرگ و زیبا با فضایی سبز در محدوده ی ویلایی آمل به چمستان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 2/200،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد مناسب خرید ویلا دوبلکس مدرن در چمستان می باشد.

کارگذاری املاک جهانM

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/22
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۲۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش