قیمت ملک:
۱۰.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۷۸۶۸
فروش

ویلا نوساز و دوبلکس فروشی بابلسر

فروش

این ویلای ساحلی و نوساز به صورت مستقل ، داخل کوچه ای ویلایی در محیطی امن و آرام در بابلسر شمال کشور استان مازندران واقع شده است که دارای سند مالکیت تک برگ می باشد.

ویلای مستقل با نمایی بسیار شیک و مدرن و با به کارگیری بهترین متریال روز و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 240 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با کابینت ، شیر آلات و تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. ویلا از کلیه مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از مناظر اطراف و محیط با استفاده از تراس و روف گاردن وسیع ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. فاصله ی این ویلای نوساز از دریا و ساحل بابلسر 2000 متر و فاصله از جاده ی اصلی و مراکز خرید در بابلسر 500 متر می باشد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها به راحتی و آسانی برای ساکنین محترم فراهم آمده است.

این ویلای نوساز در شهر توریستی ، تفریحی بابلسر به قیمت 5/100،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

ویلا بابلسر / بابلسر ویلا / خرید ویلا در بابلسر / فروش ویلا در بابلسر / خرید و فروش ویلا بابلسر / قیمت ویلا بابلسر / / ویلا شهرکی ساحلی بابلسر / ویلا شهرکی بابلسر /

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/16
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۴۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش