قیمت ملک:
۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۶۰۳۲
فروش

ویلا نوساز فروشی در بابلسر

فروش

ویلا نوساز فروشی در بابلسر

خرید و فروش ویلا نوساز و کلید نخورده، در شهر ساحلی بابلسر با سند و مدارک تکمیل، فول امکانات، بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران محسوب میشود.

ویلا در زمینی با مساحت 115 متر و 120 متر بنای نیم پلوت، 2 خواب مستر با کمد دیواری، کابینت و هود، انشعابات، پکیج و شوفاژ، نورپردازی حرفه ای، حیاط سازی زیبا، تراس دلنشین، نما سنگ و رومی، کف سرامیک، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ مالکیت با قیمت 2 میلیارد 500 میلیون تومان بفروش می رسد.

ویلای فروشی با لوکیشن عالی در منطقه در فاصله 1800 متری ساحل دریا و 200 متری جاده اصلی در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به تمامی مراکز اصلی مانند دریا، جاده، بازار، فروشگاههای زنجیره ای و مرکز شهر ساحلی بابلسر می باشد.

با توجه به پیشرفت چشم گیر منطقه در حال و آینده بسیار نزدیک خرید ویلا نوساز سند دار، با امکانات رفاهی کامل در محیطی دنج و آرام با امنیت کامل، گزینه ای مناسب برای شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شهر توریستی، برند و ساحلی بابلسر به شمار می رود.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران، خرید ویلا با متریال عالی و امکانات کامل رفاهی، در بهترین لوکیشن منطقه با سند و مدارک تکمیل را پیشنهاد می کند.

خرید ویلا در بابلسر / قیمت ویلا در بابلسر / ویلا دوبلکس ساحلی بابلسر / ویلا ارزون قیمت بابلسر / ویلا سند دار ساحلی بابلسر / خرید ویلا نزدیک دریا در بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/24
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۱۵ متـر
متراژ بنا: ۱۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش