قیمت ملک:
۲.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۳۸۰
فروش

ویلا قیمت مناسب سرخرود خرید

فروش

ویلا قیمت مناسب سرخرود خرید

این ویلا با نمایی شیک ، بنایی نوساز ، دوبلکس  با تراسی بزرگ و سند مالکیت تک برگ در سرخرود  شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 130 متر و در زمینی به متراژ 130 متر با انشعابات کامل و تمامی امکانات در سمت دشت و محیطی تویستی به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که یک خواب آن مستر می باشد. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای شیک از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. فاصله ی ویلا تا دریا 1700 متر و فاصله ی چندانی تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر برای شما هموطنان عزیز ایجاد شده است.

این ویلای شیم با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ ، حیاطدار به صورت مستقل در سمت دشت و محیطی امن در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران با قیمتی مناسب به مبلغ 2/300،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا در مازندران شمال چسبیده به شهر سرخرود با ویو دشت می باشد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/24
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۳۰ متـر
متراژ بنا: ۱۳۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش