قیمت ملک:
۶.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۲۷۹۵۵
فروش

ویلا قیمت مناسب رویان با نگهبانی دائمی

فروش

 

ویلا قیمت مناسب رویان با نگهبانی دائمی

این ویلا در رویان داخل شهرک با نگهبانی دائمی و دسترسی به جنگل و ساحل دریای خزر،با قیمت مناسب در منطقه ، دارای سند مالکیت تک برگ در رویان شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. حیاط بزرگ ویلای سمت جنگل با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای همکف از شهرکی از جنگل رویان 1500 متر و از دریای شهر توریستی رویان 1200 متر و فاصله از جاده ی اصلی رویان به طرف شهر نوشهر در استان مازندران در شمال ایران 800 متر می باشد .

بنای ویلا فلت بوده و دارای خواب مستر می باشد. این ویلای جنگلی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 180 متر و در زمینی به متراژ 366 متر با نگهبانی دایمی و با فاصله ی نزدیک به جنگل و دریا در محیطی توریستی آماده ارایه به خریداران محترم می باشد. این ویلای جنگلی داخل شهرکی برند با نگهبانی دایمی ، بنایی همکف ، حیاطی بزرگ با درختان سرسبز ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با دسترسی آسان به جنگل و ساحل دریای خزر در مکانی خوش آب و هوا به مبلغ 6/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود M

 

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/03
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۶۶ متـر
متراژ بنا: ۴۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش