قیمت ملک:
۳.۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۶۳۲۹
فروش

ویلا قیمت مناسب در نوشهر

فروش

ویلا قیمت مناسب در نوشهر

فروش ویلا در نوشهر با نمایی شیکو مدرن داخل شهرک با بنایی نوساز،نیم پیلوت و سند در منطقه ی نوشهر شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای جنگلی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 125 متر و در زمینی به متراژ 180 متر با انشعابات کامل ، کابینت و با تمامی امکانات در مکانی خوش آب و هوا و بسیار خوش ساخت به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا نیم پیلوت بوده و دارای 2 اتا خواب که یکی از آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک موجود می باشد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از کوه ، جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای نوساز از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند شورایی ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای شهرکی از جنگل نوشهر 1000 متر و از دریای نوشهر بین نوشهر و رویان 350 متر و فاصله از جاده ی اصلی بین نوشهر و رویان 300 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که ویلا با موقعیت بی نظیری که دارد دسترسی خیلی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها داشته و دید جنگل ، کوه و دریا را به طور همزمان برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی داخل شهرک در مکانی خوش آب و هوا در منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/700،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا در نوشهر می باشد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۸۰ متـر
متراژ بنا: ۱۲۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش