قیمت ملک:
۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۲۶۹
فروش

ویلا قیمت مناسب در سرخرود

فروش

ویلا قیمت مناسب در سرخرود

ویلا ساحلی در شهر توریستی سرخرود سنددار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید،فروش و سرمایه گزاری در شمال مازندران می باشد.

این ویلای سمت دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 115 متر و در زمینی به متراژ 115 متر در محیطی تهرانی نشین با انشعابات کامل ، مبله و با تمامی امکانات به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای ساحلی از دریای سرخرود 800 متر می باشد بنابراین دسترسی به ساحل دریای خزر برای شما عزیزان به راحتی فراهم آمده است.

این ویلای ساحلی با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با سازه ی دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، مبله با دسترسی آسان به ساحل دریای خزر و مراکز خرید در محیطی تهرانی نشین ، سمت دریا در منطقه ی درویش آباد سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 2/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا ساحلی در سرخرود می باشد. جهت مشاوره رایگان و خرید با کارگزاران املاک جهان تماس حاصل فرمایید.

املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۱۵ متـر
متراژ بنا: ۱۱۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش