قیمت ملک:
۵.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۲۶۳۳۵
فروش

ویلا قیمت مناسب در رویان

فروش

ویلا قیمت مناسب در رویان

ویلای سمت جنگل با نمایی شیک،بنایی نوساز،دوبلکس با تراسی بزرگ و حیاطی زیبا در منطقه ویلایی سیاهرود رویان شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر و یک خواب در طبقه ی پایین موجود می باشد. این ویلای نوساز با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 220 متر و در زمینی به متراژ 230 متر با دیوار پوشهایی زیبا و با ویوی عالی به جنگل در محیطی تهرانی نشین و خوش آب و هوا آماده ارایه به خریداران محترم می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند شورایی و پروانه ساخت تکمیل بوده است و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویوی عالی از جنگل و مناظر اطراف با استفاده از تراس و روف گاردن بزرگ ساختمان که همراه با آلاچیق می باشد به بیننده منتقل می شود. فاصله ی ویلای شیک از جنگل مازندران در سیاهرود در رویان 1000 متر و از دریای سیاهرود در رویان در مازندران شمال 1800 متر و فاصله از جاده ی اصلی نوشهر به رویان 1500 متر می باشد بنابراین دسترسی به مراکز خرید برند ، جنگل و ساحل دریای خزر به آسانی و راحتی به ساکنین محترم ارایه می گردد.

این ویلای جنگلی با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی و بنایی نوساز ، دوبلکس با سند ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ با چشم انداز عالی به جنگل و حیاطی زیبا در منطقه ی تهرانی نشین و توریستی در محدوده ی ویلایی سیاهرود رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 5/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز در رویان می باشد.

کارگذاری املاک جهلن m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۳۰ متـر
متراژ بنا: ۲۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش