قیمت ملک:
۵.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۲۷۹۳۳
فروش

ویلا قیمت مناسب در رویان شمال

فروش

این ویلای جنگلی به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با نمایی شیک و بنایی نوساز ، دوبلکس در سمت جنگل با تراسی بزرگ در منطقه ی رویان شمال کشور ، استان مازندران با قیمت مناسب به فروش می رسد .

این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 220 متر و در زمینی به متراژ 230 متر با دیوار پوشهایی زیبا و ویوی بی نظیر به جنگل با تمامی امکانات در مکانی تهرانی نشین و ویلایی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر بوده و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک موجود می باشد. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای مستقل از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند شورایی و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای شیک از جنگل مازندران در سیاهرود در رویان 1000 متر و از دریای سیاهرود در رویان مازندران شمال 1800 متر و فاصله تا جاده ی اصلی نوشهر به رویان 1500 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی مناسب دسترسی به مراکز خرید ، جنگل و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم به راحتی ایجاد کرده است.

این ویلای سمت جنگل به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با نمایی شیک و مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس با سند ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ با چشم انداز عالی به جنگل و حیاطی وسیع در منطقه ی تهرانی نشین و توریستی در محدوده ی ویلایی سیاهرود رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 5/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز در رویان می باشد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/29
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۳۰ متـر
متراژ بنا: ۲۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش