قیمت ملک:
۲.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۸۱۷۸
فروش

ویلا فروشی قدیمی ساز سند دار شمال بابلسر

فروش

ویلا فروشی با بنای دوبلکس قدیمی ساز، سند دار، با حیاط بزرگ و دلنشین، در کوچه ای ویلایی، مناسب برای خرید، سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران می باشد.

این ویلا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 140 متر و در زمینی به متراژ 210 متر در سمت جنگل با کابینت ، شومینه و تمامی امکانات به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا نیم پیلوت بوده و دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای شیک از دریای بابلسر 1000 متر و فاصله تا جاده ی اصلی بابلسر و مراکز خرید 150 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی مناسب دسترسی راحت و آسانی به فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نیم پیلوت و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، حیاطی زیبا با دسترسی آسان به ساحل دریای خزر و مراکز خرید در منطقه ی ویلایی اجاکسر بابلسر شمال مازندران به مبلغ 2 میلیارد 900 میلیون تومان به فروش می رسد.

ویلا بابلسر / بابلسر ویلا / خرید ویلا در بابلسر / فروش ویلا در بابلسر / خرید وفروش ویلا در بابلسر / قیمت ویلا در بابلسر / خرید ویلا در اجاکسر بابلسر /

کارگزاری املاک جهان

18 / 10 / 1401

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/10/19
کاربری ملک: مسکونی ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۳۸۶
متـراژ: ۲۱۰ متـر
متراژ بنا: ۱۴۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش