قیمت ملک:
۸.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۲۷۳۴۵
فروش

ویلا فروشی رویان ویو جنگل

فروش

ویلا فروشی رویان ویو جنگل

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس با حیاطی بزرگ و سند مالکیت تک برگ به صورت مستقل در سمت جنگل  منطقه ی رویان شمال کشور ، استان مازندران  واقع شده است.

این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 350 متر و در زمینی به متراژ 300 متر با استخر و ویوی عالی به جنگل و دریا در سمت جنگل بسیار خوش ساخت و مدرن از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 خواب بزرگ مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس وسیع و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درختان و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

این ویلای جنگلی به صورت مستقل با تراسی بزرگ با ویوی عالی به جنگل و ساحل دریای خزر و دسترسی راحت به مراکز خرید ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، استخری سر پوشیده ، حیاطی بزرگ با فضایی سبز در محیطی ویلایی و امن با قیمتی مناسب در محدوده ی رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 8،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/19
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۵۰ متـر
متراژ بنا: ۳۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش