قیمت ملک:
۷.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
رویان
کـد ملک:
۲۶۳۳۳
فروش

ویلا فروشی در شمال شهرکی

فروش

ویلا فروشی در شمال شهرکی

فروش ویلا در رویان داخل شهرکی امن و برند با بنایی نوساز،دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ در منطقه ی ویلایی رویان شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای شهرکی با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 260 متر و در زمینی به متراژ 300 متر با نگهبانی دایمی ، لوستر ، پکیج ، رادیاتور و ب تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که یکی از آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای شیک و مدرن از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن زیبای ساختمان می توان چشم انداز عالی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاطی بزرگ با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای نوساز از جنگل های شمال سمت رویان به نوشهر 2500 متر و از دریای مازندران در رویان به نوشهر 600 متر و فاصله از جاده ی اصلی 300 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیتی که دارد دسترسی راحتی به مراکز خرید ، فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی داخل شهرکی امن و آرام با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، پکیج ، رادیاتور ، لوستر ، حیاطی بزرگ ، تراس و روف گاردن با ویوی عالی به جنگل و ساحل دریای خزر و دسترسی آسان به مراکز خرید در منطقه ی ویلایی رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 7/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۶۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش