قیمت ملک:
۹.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۷۸۶۷
فروش

ویلا شهرکی دید یه ساحل بابلسر

فروش

این ویلای سنددار و ساحلی داخل شهرکی امن و برند و با فاصله ی نزدیک به دریا و ویوی عالی به ساحل دریای خزر با بنایی نوساز و دوبلکس در بابلسر شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

ویلای لب آب با نمایی بسیار شیک و مدرن با به کارگیری بهترین متریال در نما و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ  300متر و در زمینی به متراژ 400 متر با انشعابات کامل ، آبگرمکن ، وان و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. از تراس و روف گاردن زیبای ساختمان می توان چشم انداز عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن با با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. بنای ویلای شهرکی دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که یکی از آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک قرار دارد.

این ویلای نوساز از کلیه مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است و فاصله ی آن تا ساحل و لب آب 50 متر و چسبیده به شهر بابلسر می باشد این فاصله نشان می دهد که ویلا با جایگاه بی نظیری که دارد دسترسی راحتی به هر کدام از این موقعیت ها را برای ساکنین محترم فراهم اورده است.

این ویلای ساحلی شهرکی در بابلسر به قیمت 9/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

ویلا بابلسر / بابلسر ویلا / خرید ویلا در بابلسر / فروش ویلا در بابلسر / خرید و فروش ویلا بابلسر / قیمت ویلا بابلسر / ویلا ویو دریا بابلسر / ویلا دید به دریا بابلسر / ویلا شهرکی ساحلی بابلسر / ویلا شهرکی بابلسر /

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/16
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۴۰۰ متـر
متراژ بنا: ۳۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش