قیمت ملک:
۶.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۷۴۶۱
فروش

ویلا شهرکی در صفاییه  بابلسر

فروش

ویلا شهرکی در صفاییه  بابلسر

این ویلای شیک داخل شهرکی امن و آرام در سمت دشت و جنگل با تراسی بزرگ و حیاطی زیبا با سند مالکیت تک برگ  در محله ی توریستی صفاییه شهر بابلسر ، شمال کشور ، استان مازندران  واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب که دو تای آن مستر با کف سرامیک می باشد. این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با نگهبانی دایمی ، شومینه سنگی ، وان ، جکوزی و تمامی امکانات رفاهی در محیطی توریستی و خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط خلوت و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای دوبلکس از دریای بابلسر 1500 متر و فاصله ای تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا دسترسی راحتی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم ایجاد کرده است.

این ویلای سمت جنگل و دشت داخل شهرکی برند با نگهبانی دایمی و بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، حیاط خلوت و حیاطی بزرگ ، تراسی بزرگ ، وان ، جکوزی ، شومینه سنگی و با دسترسی آسان به مراکز خرید در محله ی توریستی صفاییه شهر بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 6/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک جهان M

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/06
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش