قیمت ملک:
۶.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۳۷۹
فروش

ویلا شهرکی در سرخرود فروشی

فروش

ویلا شهرکی در سرخرود فروشی

این ویلا داخل شهرکی امن با نگهبانی دائمی ، نمایی مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس  با استخر و سند مالکیت تک برگ در سمت دشت که چسبیده به شهر سرخرود  شمال کشور ، استان مازندران  می باشد واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر که یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 288 متر و در زمینی به متراژ 220 متر با شاهنشین ، استخر و تمامی امکانات رفاهی در محیطی توریستی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. از شاهنشین بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از دشت و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای شهرکی تا دریا 1400 متر و فاصله ی چندانی تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی مناسب دسترسی راحتی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر برای شما عزیزان فراهم آورده است. ویلای مستقل از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد.

این ویلا داخل شهرکی برند با نگهبانی دایمی ، نمایی شیک و مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، شومینه ، پارکینگ ، استخر ، شاهنشین ، حیاطی زیبا با فضایی سبز در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 6/100،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز شهرکی در سرخرود مازندران می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/24
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۸۸ متـر
متراژ بنا: ۲۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش