قیمت ملک:
۹.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۷۴۶۰
فروش

ویلا شهرکی بابلسر خرید

فروش

ویلا شهرکی بابلسر خرید

خرید ویلای شیک و لاکچری فول امکانات با بنایی نوساز ، دوبلکس ، استخردار و تراسی بزرگ در شهرکی امن و برند گزینه ای مناسب  برای خرید ، فروش  وسرمایه گذاری در شهر توریستی بابلسر واقع در شمال استان ملزندران می باشد.

این ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 250 متر و در زمینی به متراژ 230 متر در سمت دشت داخل شهرکی آرام در منطقه ی توریستی و خوب از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد و از جمله امکانات ویلای شهرکی می توان به هود ، گاز صفحه ای ، کابینت ، شومینه برقی ، پکیج ، رادیاتور و استخر چهار فصل اشاره کرد. ویلای مدرن از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن شیک و بزرگ ساختمان می توان چشم انداز عالی از دشت و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع و شیک آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا و گیاهان رنگارنگ بسار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای دوبلکس از دریا ی بابلسر مازندران شمال ایران 2000 متر می باشد.

این ویلای مدرن با نمایی شیک داخل شهرکی برند با بنای نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با هود ، گاز صفحه ای ، شومینه برقی ، پکیج ، رادیاتور ، کابینت ، تراس و روف گاردن بزرگ و زیبا ، حیاطی شیک با استخر در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران بسیار خوش ساخت و لاکچری به مبلغ 9/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/06
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۵۰ متـر
متراژ بنا: ۲۳۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش