قیمت ملک:
۶.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
نوشهر
کـد ملک:
۲۶۳۱۳
فروش

ویلا شمال نوشهر

فروش

ویلا شمال نوشهر

فروش ویلا در نوشهر با نمایی شیک و مدرن داخل شهرکی امن و برند با بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تک برگ در منطقه ی ویلایی نشین نوشهر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. این ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 190 متر و در زمینی به متراژ 300 متر با انشعابات کامل ، استخر و با ویوی عالی به جنگل از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. ویلای جنگلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از جنگل و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای شیک و مدرن از جنگل های شمال در نوشهر به رویان 1500 متر و از دریا و لب ساحل نوشهر به رویان 400 متر و فاصله از جاده ی اصلی نوشهر به رویان 200 متر می باشد بنابراین این فواصل نشان می دهد که دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها ، ساحل دریای خزر و جنگل را برای شما هموطنان عزیز فراهم آمده است.

این ویلای سمت جنگل با نمایی بسیار شیک داخل شهرک با نگهبانی دایمی ، تراسی بزرگ با ویوی عالی به جنگل ، حیاطی زیبا با استخر ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، بنایی نوساز ، دوبلکس با دسترسی آسان به مراکز خرید در منطقه ی ویلایی نشین نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 6/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۹۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش