قیمت ملک:
۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۲۸۳
فروش

ویلا سرخرود

فروش

ویلا سرخرود

این ویلا بانمایی شیک با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر به صورت مستقل  داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ،تریبلکس ،تراسی بزرگ با سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

ویلای نوساز با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 320 متر و در زمینی به متراژ 170 متر با پارکینگ ، استخر ، جکوزی و تمامی امکانات رفاهی در محیطی تهرانی نشین و ویلایی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا تریبلکس بوده و دارای اتاق خواب می باشد. ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای مستقل تا ساحل سرخرود 200 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 150 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان به راحتی فراهم آورده است.

این ویلای مدرن به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با فاصله ی خیلی نزدیک به ساحل دریای خزر و مراکز خرید با بنایی نوساز ، تریبلکس ، 4 خوابه ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با استخر ، جکوزی ، تراس و روف گاردن ، حیاطی زیبا با پارگینگ در محیطی تهرانی نشین و خوش آب و هوا در سرخرود بلوار دریا شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 10،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/09
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۲۰ متـر
متراژ بنا: ۱۷۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش