قیمت ملک:
۳.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
کد ملک:
۲۷۳۳۶
فروش

ویلا سرخرود خرید

فروش

ویلا سرخرود خرید

این ویلا با نمایی مدرن داخل شهرکی برند با بنایی نوساز ، دوبلکس ، تراسی بزرگ  و سند مالکیت تک برگ  در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با انشعابات کامل ، سه عدد اسپیلیت ، پکیج ، رادیاتور ، پنجره های دو جداره ، دیوار پوشهایی شیک با تمامی امکانات رفاهی بسیار خوش نقشه در سمت دشت آماده ی ارایه به خریداران محترم می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که سه تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از دشت و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای فروشی تا دریا در سمت جنوبی و دشت قرار دارد و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی راحتی به هر کدام از این موقعیت ها برای شما عزیزان ایجاد شده است.

این ویلای شیک داخل شهرکی امن با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با سه عدد اسپیلیت ، پکیج ، رادیاتور ، مخزن آب و دسترسی راحت به مراکز خرید در سمت دشت با تمامی امکانات در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران با قیمتی مناسب به مبلغ 3/300،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/18
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش