قیمت ملک:
۶.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۶۲۴
فروش

ویلا ساحلی مازندران

فروش

خرید ویلا در سرخرود با نمایی شیک و مدرن  تریبلکس با بنایی نوساز در کوچه ای ویلایی نشین و سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا تریبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که دو تای آن مستر با کف سرامیک می باشد. این ویلای مستقل با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 210 متر و در زمینی به متراژ 280 متر با استخر ، پارکینگ و با تمامی امکانات در مکانی خوب و خوش آب و هوا از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. این ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای لوکس تا جاده ی اصلی سرخرود به محمودآباد 100 متر و تا دریای سرخرود 100 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحت و خیلی آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای ساحلی با نمایی مدرن به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، تریبلکس و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، حیاطی زیبا با پارکینگ ، تراسی با چشم انداز عالی به محیط ، استخردار در مکانی خوش آب و هوا و توریستی در شهر سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 6/200،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/02/26
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۸۰ متـر
متراژ بنا: ۲۱۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش