قیمت ملک:
۴.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۷۱۱۱
فروش

ویلا ساحلی مازندران

فروش

ویلا ساحلی مازندران

این ویلا با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تک برگ ،تراس با فاصله ی نزدیک به ساحل در سرخرود شمال کشور، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که یکی از آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای نوساز با نمایی مدرن ، معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 180 متر و در زمینی به متراژ 170 متر با نور پردازی شیک و تمامی امکانات رفاهی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. ویلای نزدیک ساحل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس بزرگ و شیک ساختمان که با چمن مصنوعی پوشیده شده می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله از دریا 4 دقیقه می باشد بنابراین دسترسی به ساحل دریای خزر برای ساکنین محترم به راحتی و سادگی فراهم آمده است.

ویلای مدرن با نمایی لاکچری ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ ، حیاطی شیک با دسترسی آسان به مراکز خرید و ساحل دریای خزر در محیطی توریستی در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 4/600،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/20
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۸۰ متـر
متراژ بنا: ۱۷۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش