قیمت ملک:
۴.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۷۱۸۹
فروش

ویلا ساحلی سرخرود درویش اباد

فروش

ویلا ساحلی سرخرود درویش اباد

این ویلای ساحلی با نمایی شیک و بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تک برگ و تراسی بزرگ در رویش اباد سرخرود  شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نزدیک به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 190 متر و در زمینی به متراژ 190 متر با انشعابات کامل ، پکیج و تمامی امکانات در محیطی توریستی و ویلایی آماده ی ارایه به خریداران محترم می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای دوبلکس از دریا 200 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا دسترسی ساده ای به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان ایجاد کرده است.

این ویلای ساحلی با نمایی مدرن ، فاصله ی نزدیک به دریا ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس ، حیاطی زیبا و دسترسی آسان به ساحل دریای خزر و مراکز خرید و تهاتر با زمین در سرخرود در درویش آباد سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 4/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا دوبلکس نوساز در سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/29
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۹۰ متـر
متراژ بنا: ۱۹۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش