قیمت ملک:
۸.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۸۷۸
فروش

ویلا ساحلی در سرخرود

فروش

این ویلا یساحلی داخل شهرکی امن و ارام با بنایی نوساز دوبلکس دارای سند مالکیت تک برگ در سمت ساحل شهر سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

ویلای سمت دریا با نمایی شیک و لوکس و با به کارگیری بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 372 متر و در زمینی به متراژ 294 متر در سمت دریا با نگهبانی دایمی ، کمد دیواری و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب که دو تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین می باشد. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای مدرن از دریای سرخرود 1500 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای شیک و مدرن در سمت دریا با نمایی لوکس داخل شهرکی برند با نگهبانی دایمی ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، تراس ، حیاطی زیبا در محیطی تهرانی نشین و توریستی در شهر سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 8/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/21
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۹۷ متـر
متراژ بنا: ۲۹۴ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش