قیمت ملک:
۶.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۷۹۵۳
فروش

ویلا دید به جنگل و دریا نوشهر

فروش

این ویلا جنگلی به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی دوبلکس و نوساز و دید همزمان به دریا و جنگل دارای سند مالکیت تک برگ در منطقه ی نوشهر شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نوساز با معماری اصولی و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 250 متر و در زمینی به متراژ 290 متر با ویوی عالی از کوه ، جنگل و دریا و تمامی امکانات رفاهی سمت جنگل قرار دارد. ویلای جنگلی با بنایی دوبلکس دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیکی موجود می باشد و از کلیه مدارک حقوقی شامل : سند شورایی و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از جنگل و دریا با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود.

حیاط ویلای مستقل با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درختان سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا از جنگل مازندران نوشهر رویان 1500 متر از دریای نوشهر به رویان مازندران در شمال 700 متر و فاصله از جاده ی اصلی رویان به سمت نوشهر 500 متر می باشد این فواصل نشان دهنده ی این است که ویلا با جایگاه مکانی مناسب دسترسی راحت و آسان به هر کدام از این موقعیت ها را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی مستقل در منطقه ی نوشهر به قیمت 6/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرودM

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/29
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۹۰ متـر
متراژ بنا: ۲۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش