قیمت ملک:
۹.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
نوشهر
کـد ملک:
۲۶۲۳۵
فروش

ویلا دوبلکس نوشهر شمال

فروش

ویلا دوبلکس نوشهر شمال

ویلا جنگلی در شهر توریستی نوشهرسنددار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید ،فروش،سکونت و سرمایه گزاریدر شمال مازندران میباشد.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 خواب مستر که یک خواب در طبقه ی پایین قرار دارد. این ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 360 متر و در زمینی به متراژ 320 متر با سند مالکیت تکبرگ ، استخر ، شومینه و با تمامی امکانات از معماری اصولی بهره مند می باشد. ویوی عالی از جنگل و ساحل دریای خزر با استفاده از تراس و روف گاردن ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط بزرگ آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا از جنگل بین دو شهر نوشهر و رویان 500 متر و از دریای نوشهر به رویان در مازندران 1800 متر و فاصله ی ویلا از جاده ی اصلی نوشهر به طرف رویان 1500 متر می باشد بنابراین ویلا با جایگاه مکانی مناسب دسترسی ساده ای به مراکز خرید ، فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی به صورت مستقل در منطقه ی ویلایی نوشهر به رویان با قیمتی مناسب به مبلغ 9/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا در نوشهر می باشد.

M کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۲۰ متـر
متراژ بنا: ۳۶۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش