قیمت ملک:
۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۷۴۰۷
فروش

ویلا دوبلکس فروشی بابلسر

فروش

ویلا دوبلکس فروشی بابلسر

خرید ویلای شیک در سمت دشت ، شهرکی امن با متریال روز ، بنایی دوبلکس  دارای سند مالکیت تک برگ و حیاطی بزرگ واقع در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران  بهترین گزینه برای خرید و فرو ش و سرمایه گذاری می باشد.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که یکی از آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک موجود می باشد. این ویلای شهرکی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 180 متر و در زمینی به متراژ 243 متر با با دیوار پوشهایی زیبا ، کولر ، شومینه ، لوستر و با تمامی امکانات رفاهی آماده ی ارایه به خریداران محترم می باشد. ویوی عالی از مناظر اطراف و دشت با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط بزرگ آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای شیک از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار برخوردار می باشد. فاصله ی ویلا از دریای بابلسر 2000 متر می باشد.

این ویلا داخل شهرکی برند ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، شومینه ، کولر ، لوستر ، تراس ، حیاطی بزرگ در محیطی توریستی شهر بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 7،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا دوبلکس شهرکی در بابلسر می باشد.

کار گذاری املاک جهان M

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/28
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۴۳ متـر
متراژ بنا: ۱۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش