قیمت ملک:
۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۳۸۳
فروش

ویلا دوبلکس سرخرود شمال

فروش

ویلا دوبلکس سرخرود شمال

این ویلا با نمایی شیک در سمت دشت به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی دوبلکس ، تراس و سند مالکیت تک برگ  کاملا مبله در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای مستقل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 205 متر و در زمینی به متراژ 183 متر کاملا مبله با پارکینگ و تمامی امکانات رفاهی در محیطی خوش آب و هوا و ویلایی به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. ویوی عالی از دشت و مناظر اطراف با استفاده از تراس و روف گاردن ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای ان با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای شیک از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله ی ویلا تا دریا 500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 200 متر می باشد بنابراین دسترسی به ساحل دریای خزر و مراکز خرید برای شما هموطنان عزیز به راحتی فراهم آمده است.

این ویلای شیک با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر و مراکز خرید با بنایی دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و روف گاردن ، حیاطی زیبا با پارکینگ به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 5،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا دوبلکس در سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/24
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۸۳ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش