قیمت ملک:
۴.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۸۵۲
فروش

ویلا دوبلکس سرخرود ساحلی

فروش

این ویلای سنددار با نمایی شیک به صورت مستقل با بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ و دسترسی آسان به ساحل دریای خزر در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 160 متر و در زمینی به متراژ 145 متر با انشعابات کامل و تمامی امکانات به خریداران محترم عرضه می گردد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. از تراس ساختمان چشم انداز زیبایی از دشت و محیط دریافت کرد و حیاط بزرگ آن با مسیر های موزاییک شده و با با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای مستقل از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار برخوردار می باشد. فاصله ی ویلا تا دریا در سمت جنوبی آن قرار دارد بنابراین دسترسی راحت با ساحل دریای خزر برای شما عزیزان ایجاد شده است.

این ویلای شیک به صورت مستقل با سازه ی دوبلکس ، نوساز ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس ، حیاطی بزرگ با دسترسی آسان به مراکز خرید و ساحل دریای خزر در محیطی ویلایی در شهر سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 4/300،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز دوبلکس در سرخرود می باشد.

ویلا سرخرود دوبلکس / سرخرود ویلا / ویلا در سرخرود / خرید ویلا در سرخرود / فروش ویلا در سرخرود / خرید و فروش ویلا در سرخرود / ویلا دوبلکس سرخرود / قیمت ویلا در سرخرود / ویلا دوبلکس سنددار سرخرود /

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/16
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۶۰ متـر
متراژ بنا: ۱۴۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش