قیمت ملک:
۹.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۲۷۸۶۱
فروش

ویلا دوبلکس جنگلی رویان

فروش

ویلا دوبلکس جنگلی رویان

این ویلای سنددار با نمای شیک و مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس دارای  سند مالکیت تکبرگ ، تراسی با ویوی عالی به جنگل و دریا و استخر در سمت جنگل به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در منطقه ی رویان شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 250 متر و در زمینی به متراژ 380 متر با انشعابات کامل ، استخر ، کابینت و با تمامی امکانات رفاهی در محیطی خوب و خوش آب و هوا بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از کوه ، ساحل دریای خزر و جنگل را دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است.  فاصله ی ویلا از دریای شمال سمت نوشهر به رویان 1500 متر و از جنگل های نوشهر به رویان در مازندران 100 متر و فاصله تا جاده ی اصلی نوشهر به رویان 1300 متر می باشد بنابراین ویلای شیک با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه ها داشته و دید به جنگل و دریا را به طور همزمان برای ساکنین محترم ایجاد کرده است.

این ویلای جنگلی با نمایی لوکس ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، استخردار ، حیاطی زیبا با فضایی سبز ، تراس و رف گاردن با چشم انداز زیبا به ساحل دریای خزر ، کوه و جنگل با دسترسی راحت به مراکز خرید در محیطی خوش آب و هوا منطقه ی ویلایی رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 9،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/15
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۸۰ متـر
متراژ بنا: ۲۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش