قیمت ملک:
۲۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۶۹۶۰
فروش

ویلا در نوشهر

فروش

خرید ویلا جنگلی در نوشهر، سند دار در محیطی امن و آرام، با متریال عالی، بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران می باشد.

ویلا در زمینی به مساحت 1000 متر، با بنای دوبلکس 400 متری، دارای 3 خواب مستر با کمد دیواری، نورپردازی حرفه ای محوطه سازی بسیار زیبا و عالی، حیاط سنگ فرش شده، کابینت ممبران، تراس دلنشین روبه جنگل، شهرک با نگهبان دائمی در شمال مازندران شهر برند و تهرانی نشین نوشهر با قیمت 20 میلیارد تومان بفروش می رسد.

ویلا با توجه به دارا بودن سند تک برگ مالکیت، پروانه ساخت و پایان کارو لوکیشنی که در آن واقع شده است بهترین گزینه برای سرمایه گزاران گرامی در شمال مازندران شهر توریستی و گردشگری نوشهر به شمار می رود.

خرید این ویلا جنگلی با متریال عالی خوش ساخت و خوش نقشه، با چشم انداز زیبای جنگل در نوشهر پیشنهاد املاک جهان شعبه نوشهر به شما دوستان عزیز است زیرا ویلا در فاصله 150 متری جنگل، 800 متری ساحل دریا و 300 متری جاده اصلی قرار دارد بنابراین دسترسی به جنگل، ساحل دریا و مراکز خرید، بازار و فروشگاههای زنجیره ای برای شما خریداران گرامی بسیار راحت و آسان می باشد.

ویلا با توجه به امکانات کامل، لوکیشن عالی در منطقه، قرار گرفتن در شهرکی برند و امن با نگهبان دائمی، دارا بودن سند تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار، قیمت مناسب با منطقه و محیط، چشم انداز زیبای جنگل از تراس، دسترسی آسان به تمام نقاط گردشگری و تفریحی، بازار و مراکز خرید حتی می تواند گزینه ای عالی برای اسکان به صورت دائمی در شمال مازندران شهر توریستی و تهرانی نشین نوشهر باشد.

پیشنهاد املاک جهان شعبه نوشهر به شما خریداران و سرمایه گزاران گرامی در نوشهر خرید ویلا با سند و مدارک تکمیل ، امکانات کامل واقع در لوکیشنی عالی با دسترسی آسان به جنگل، دریا و مراکز خرید و شهر به قیمت 20 میلیارد مناسب با منطقه می باشد.

ویلا شهرکی نوشهر / ویلا ساحلی نوشهر / ویلا در شهرک جنگلی نوشهر / ویلا در شهرک ساحلی نوشهر

کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/02
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۴۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش