قیمت ملک:
۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۳۱۷
فروش

ویلا در سرخرود

فروش

ویلا در سرخرود

این ویلای شیک و مدرن داخل شهرکی برند در سمت دریا با بنایی نوساز،دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که سه تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. این ویلای شهرکی با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 270 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با انشعابات کامل ، کابینت ترک ، شومینه کنترلی ، اتاق پرو و با تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی به مند می باشد. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای نوساز از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای شیک از دریای شهر ساحلی سرخرود 500 متر و فاصله ای با جاده ی اصلی دارد بنابراین ویلای سمت دریا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی به فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان به راحتی فراهم آورده است.

این ویلای ساحلی داخل شهرکی آرام با نمایی شیک در سمت دریا با بنایی نوساز ، دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، کابینت ، شومینه کنترلی ، اتاق پرو و با دسترسی آسان به مراکز خرید و ساحل دریای خزر در مکانی خوش آب و هوا به مبلغ 6،000،000،000 میلیارد تومان در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به فروش می رسد.

املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۷۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش