قیمت ملک:
۴.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۷۳۸۱
فروش

ویلا در سرخرود مازندران

فروش

ویلا در سرخرود مازندران

این ویلا با نمایی مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس داخل شهرکی برند با نگهبانی دائمی  و سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 120 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با نور پردازی شیک ، نگهبانی دایمی ، کابینت ، کمد دیواری ، و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای خواب مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای مدرن تا دریا در قسمت جنوبی آن قررار دارد.

این ویلای مدرن و لاکچری داخل شهرکی امن با نگهبانی دایمی ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، کابینت ، کمد دیواری ، تراس و دسترسی راحت به مراکز خرید در محیطی توریستی و خوش آب و هوا  بسیار خوش ساخت و خوش نقشه در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 4/400،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/24
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش