قیمت ملک:
۶.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۲۵۶
فروش

ویلا در سرخرود خرید

فروش

ویلا در سرخرود خرید

این ویلای ساحلی به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی تریبلکس ،سند مالکیت تک برگ و تراسی بزرگ در سمت ساحل سرخرود درویش اباد شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا تریبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر که یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. این ویلای مستقل با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 255 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با انشعابات کامل در محیطی تهرانی نشین و با ویوی عالی به ساحل دریای خزر از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. ویلای رو به دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان که به مساحت 30 متر می باشد می توان چشم انداز زیبایی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله از دریای سرخرود درویش آباد 100 متر و فاصله ی چندانی ب جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا دسترسی راحتی به مراکز خرید داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان ایجاد کرده است.

این ویلای ساحلی به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ به مساحت 30 متر با ویوی عالی به ساحل دریای خزر ، حیاطدار در محیطی تهرانی نشین و ویلایی در سرخرود درویش آباد به مبلغ 6/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/04
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۵۵ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش