قیمت ملک:
۱۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
رویان
کـد ملک:
۲۶۳۱۵
فروش

ویلا در رویان

فروش

ویلا در رویان

فروش ویلا در رویان داخل شهرکی امن و آرام با بنایی نوساز،دوبلکس و سند مالکیت تک برگ در منطقه ی رویان شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

این ویلای دوبلکس دارای 4 اتاق خواب که سه تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. این ویلای شهرکی با نمایی بسیار شیک و مدرن و با به کارگیری بهترین متریال در نما و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 350 متر و در زمینی به متراژ 400 متر با نگهبانی دایمی و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیت بهره مند می باشد. ویلای سمت جنگل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن وسیع ساختمان که همراه با آلاچیق و باربیکیو می باشد می توان چشم انداز عالی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سسرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی نوساز از جنگل مازندران رویان 1500 متر و از دریای رویان شمال 2000 متر و فاصله از جاده ی اصلی رویان به نوشهر 2300 متر می باشد بنابراین دسترسی ساده ای به مراکز خرید ، فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی داخل شهرکی برند با نگهبانی دایمی ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، آلاچیق و باربیکیو ، تراس و روف گاردن با چشم انداز عالی به جنگل و دریا در محیطی خوش آب و هوا در رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 13،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگزاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۴۰۰ متـر
متراژ بنا: ۳۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش