قیمت ملک:
۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۷۸۸۳
فروش

ویلا درچلک نوشهر ریاست جمهوری

فروش

ویلا درچلک نوشهر ریاست جمهوری

این ویلای جنگلی داخل شهرک با نگهبانی دائمی ، بنایی دوبلکس ، دارای سند مالکیت تکبرگ و تراسی با ویوی عالی به جنگل در منطقه ی ویلای چلک نوشهر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویلای جنگلی با نمایی شیک ، معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 300 متر با نگهبانی دایمی و تمامی امکانات رفاهی در محیطی خوش آب و هوا و دنج از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از جنگل و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ ساختمان به ییننده منتقل می شود و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

این ویلای جنگلی داخل شهرکی برند با نگهبانی دایمی ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی با ویوی عالی به جنگل و حیاطی بزرگ در محیطی توریستی و ویلایی چلک منطقه ی خو آب و هوای نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 7،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

ویلا نوشهر / رویان ویلا / خرید ویلا در نوشهر / ویلا رویان / نوشهر ویلا / خرید ویلا در رویان / خرید و فروش یلا در نوشهر / قیمت ویلا در رویان / خرید و فروش ویلا در رویان / قیمت ویلا در نوشهر / ویلا شهرکی در نوشهر / ویلا شهرکی در رویان /

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/19
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش