قیمت ملک:
۲.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
محمودآباد
کد ملک:
۲۷۲۷۷
فروش

ویلا جنگلی کلوده قیمت مناسب

فروش

ویلا جنگلی کلوده قیمت مناسب

این ویلا با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در سمت جنگل با بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ در کلوده شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلای جنگلی دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 120 متر و در زمینی به متراژ 150 متر با پارکینگ ، استخر و تمامی امکانات رفاهی در محیطی تهرانی نشین و ویلایی با قیمتی مناسب به خریداران محترم ارایه می گردد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان لذت کافی را برد و حیاط بزرگ و زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی تا ساحل محمود آباد در مازندران 6000 متر و فاصله تا جاده ی اصلی مسیر کلوده 400 متر می باشد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها برای شما عزیزان به راحتی فراهم اورده است.

این ویلای شیک و مدرن به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در محیطی تهرانی نشین و خوش آب و هوا با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، حیاطی زیبا با پارکینگ و استخر ، تراس و تمامی امکانات در سمت جنگل با قیمتی مناسب به مبلغ 2/200،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/08
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش