قیمت ملک:
۱۰.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
نوشهر
کـد ملک:
۲۶۲۳۳
فروش

ویلا جنگلی نوشهر

فروش

ویلا جنگلی نوشهر

ویلا جنگلیدر شهر توریتینوشهر سنددار فول امکانات با متریال عالی،گزینه ای مناسب برای خرید،فروش،سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران میباشد.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای4 اتاق خواب که سه تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل با معماری اصولی ، طراحی داخلی مدرن و بنایی به متراژ 370 متر و در زمینی به متراژ 318/5 متر با شاهنشین و تمامی امکانات رفاهی بسیار خوش نقشه از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. ویلای نوساز از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس و شاهنشین شیک و زیبای ساختمان می توان چشم انداز عالی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط بزرگ آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا ی مدرن و لوکس از جنگل نوشهر مازندران 600 متر و از دریای سمت نوشهر به رویان 1200 متر و فاصله تا جاده ی اصلی نوشهر به طرف رویان 900 متر می باشد بنابراین این فواصل نشان دهنده ی این است که ویلا دسترسی به مراکز خرید را به راحتی فراهم آورده و دید جنگل و دریا را به طور همزمان فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی به صورت مستقل در محدوده ی ویلایی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 10/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا دوبلکس در نوشهر می باشد.

M کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۱۸۵ متـر
متراژ بنا: ۳۷۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش