قیمت ملک:
۱۳.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۷۳۴۴
فروش

ویلا جنگلی نوشهر خرید

فروش

ویلا جنگلی نوشهر خرید

این ویلای کنار جنگل  با نمای لاکچری به صورت مستقل ، بنایی نوساز دوبلکس با تراس و حیاطی بزرگ  و سند مالکیت تک برگ  در منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران  واقع شده است..

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای مستقل با معماری اصولی ، طرای داخلی خاص و بنایی به متراژ 250 متر و در زمینی به متراژ 500 متر با فاصله ی یک دقیقه ای تا جنگل در محیطی توریستی و خوش آب و هوا از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. ویلای نوساز از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از دو تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریاف کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای نوساز از جنگل در کنار آن قرار دارد و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها برای شما عزیزان به راحتی فراهم آمده است.

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن به صورت مستقل با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس هایی بزرگ ، حیاطی زیبا و وسیع در کنار جنگل محدوده ی ویلایی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 13/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز جنگلی در نوشهر می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/19
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۵۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش