قیمت ملک:
۶.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۲۷۹۵۴
فروش

ویلا با روف گاردن دید به جنگل رویان

فروش

ویلا با روف گاردن دید به جنگل رویان

این ویلای سنددار و جنگلی به صورت مستقل با نمایی بسیار شیک و مدرن و بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، دارای روف گاردن با ویو جنگل و کوه در رویان شمال کشور ، استان مازندران به فروش می رسد .

این ویلای نوساز با معماری اصولی و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 320 متر و در زمینی به متراژ 270 متر با تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 5 اتاق خواب که چهار خواب آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک موجود می باشد. از تراس و روف گاردن بزرگ  با ویوی جنگل و زیبای ساختمان می توان چشم انداز عالی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای مستقل از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای شیک و مدرن از جنگل 1000 متر و از دریای محله ی توریستی ونوش در رویان 2300 متر و فاصله از جاده ی اصلی رویان به نوشهر در مازندران 2000 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید ، فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی با نمایی شیک و لاکچری ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، 5 خوابه با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، حیاطی زیبا ، تراس و روف گاردن با ویوی عالی به جنگل و دریا در محله ی توریستی ونوش رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 6/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرودM

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/03
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۲۰ متـر
متراژ بنا: ۲۷۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۵
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

دیوار گچ
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش