قیمت ملک:
۲.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۹۹۰
فروش

ویلا بازسازی شده سمت ساحل سرخرود

فروش

این ویلای سنددار سمت ساحل سرخرود  با نمایی شیک و بنایی دوبلکس ، دارای سند مالکیت تک برگ  با فاصله ی خیلی نزدیک به ساحل دریای خزر ، بازسازی شده کامل ، به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی نشین در سرخرود شمال کشور استان مازندران به فروش  میرسد.

از تراس بزرگ این ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار بوده است. فاصله ی ویلا تا دریا و ساحل درویش آباد سرخرود 500 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر برای شما هموطنان عزیز به راحتی فراهم آمده است.

این ویلای سمت دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 130 متر و در زمینی به متراژ 107 متر با انشعابات کامل و تمامی امکانات رفاهی بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب با قیمت مناسب به بهای 2/900،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/06
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۳۰ متـر
متراژ بنا: ۱۰۷ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش