قیمت ملک:
۵.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۶۱۹۲
فروش

ویلا بابلسر

فروش

ویلا بابلسر

ویلا ساحلی در شهر توریستی بابلسر فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید و فروش و سکونت در شمال مازندران می باشد.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که یکی از آن مستر می باشد. این ویلای شهرکی با بهترین متریال روز ، طراجی داخلی خاص و بنایی ب متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با استخر ، نگهبانی دایمی ، انعشابات کامل و با تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی بهره مند می باشد. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط بزرگ آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. ویلای نوساز از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله ی ویلای مدرن از دریای بابلسر 1500 متر و تا جاده ی اصلی فاصله ای ندارد بنابراین ویلا با موقعیت مناسبی که دارد دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز فراهم آورده است.

این ویلای نوساز داخل شهرکی امن و برند با نگهبانی دایمی با بنایی دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی رو به مناظر اطراف و دسترسی راحت به مراکز خرید ، حیاطی وسیع با استخر به مبلغ 5/500،000،0000 میلیارد تومان در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به فروش می رسد مناسب خریدارانی است که قصد خرید ویلا دوبلکس در جای خوب را دارند گزینه خوبی است

املاک جهان

Bشعبه بابلسر

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش