قیمت ملک:
۱۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۲۷۹۷۹
فروش

ویلا امن شهرکی در رویان خرید

فروش

ویلا امن شهرکی در رویان خرید

خرید ویلا سنددار در رویان داخل شهرکی امن و برند با دارای سند مالکیت  تک برگ ، مجوز ساخت و بنایی دوبلکس در منطقه ی رویان شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا باغ شهرکی سمت جنگل از جنگل اطراف محدوده ی ویلایی رویان به نوشهر 1500 متر و از دریای اطراف رویان 1200 متر و فاصله از جاده ی اصلی رویان به نوشهر 800 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که ویلا دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها را به آسانی و راحتی برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که یکی از آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین قرار دارد. این ویلای شهرکی با نمایی شیک ، معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 285 متر و در زمینی به متراژ 680 متر سمت جنگل با استخر در محیطی کاملا توریستی با 85 متر سوییت مهمان در حیاطی بزرگ از بهترین متریال روز بهره مند می باشد و در محیطی توریستی محدوه ی رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 15،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/03
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۶۸۰ متـر
متراژ بنا: ۲۸۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش