قیمت ملک:
۶.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۹۷۲
فروش

ویلای ساحلی سرخرود

فروش

این ویلای ساحلی به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با سند مالکیت تک برگ ،ویوی عالی به ساحل دریای خزر و تراسی بزرگ در سرخرود درویش آباد شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای رو به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 255 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با انشعابات کامل در محیطی تهرانی نشین و تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا تریبلکس بوده و دارای خواب مستر که یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای سمت دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان که به مساحت 30 متر می باشد می توان چشم انداز زیبایی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای تزدیک ساحل از دریای سرخرود درویش آباد 100 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به مراکز خرید به راحتی داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز به راحتی فراهم آورده است.

این ویلای ساحلی با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ ، حیاطدار و دسترسی آسان به ساحل دریای خزر و مراکز خرید در محیطی تهرانی نشین و خوش آب و هوا در سرخرود درویش آباد شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 6/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا ساحلی در سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرود

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/04
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۵۵ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش