قیمت ملک:
۲.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
چمستان
کـد ملک:
۲۷۰۷۷
فروش

قیمت ویلا شهرکی و سنددار در چمستان

فروش

قیمت ویلا شهرکی و سنددار در چمستان

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن داخل شهرکی امن و آرام نوساز با سند مالکیت تک برگ، تراسی با ویوی عالی به جنگل و حیاطی بزرگ در محدوده یویلایی چمستان شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نوساز در سمت جنگل با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 140 متر و در زمینی به متراژ 330 متر با کابینت درجه ی یک ، پنجره های دو جداره ، انشعابات کامل ، سقف هایی با کناف تزیین شده و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا نیم پیلوت بوده و دارای 3 اتاق خواب که یک خواب آن مستر با کف سرامیک می باشد. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن داخل شهرکی برند با بنایی نوساز ، نیم پیلوت ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با انشعابات کامل ، کابینت درجه ی یک ، پنجره های دو جداره ، تراس و روف گاردن با ویوی عالی به جنگل ، حیاطی بزرگ و زیبا در محدوده ی ویلایی چمستان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 2/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد مناسب خریدارانی است که قصد خرید و سرمایه گذاری ویلا نوساز شهرکی در چمستان را دارند گزینه مناسب می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/16
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۳۰ متـر
متراژ بنا: ۱۴۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش