قیمت ملک:
۲.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
چمستان
کد ملک:
۲۷۳۹۶
فروش

قیمت ویلا شهرکی در چمستان

فروش

قیمت ویلا شهرکی در چمستان

این ویلا با نمایی شیک و مدرن داخل شهرکی برند در سمت جنگل  با بنایی نوساز ، دوبلکس ، تراسی بزرگ با ویوی عالی به جنگل و سند مالکیت تک برگ در محدوده ی چمستان شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلای نوساز دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر با کف سرامیک می باشد. این ویلای سمت جنگل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 170 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با دیوار پوشهایی شیک ، انشعابات کامل ، نگهبانی دایمی در محیطی خوب و خوش آب و هوا از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. از تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای شهرکی از کلیه ی مستندات جقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد.

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن داخل شهرکی امن با نگهبانی دایمی ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ با ویوی عالی به جنگل ، حیاطی زیبا با فضایی سبز در منطقه ی خوب و خوش آب و هوای چمستان به آمل شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 2/400،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا دوبلکس شهرکی در چمستان می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/27
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۷۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش