قیمت ملک:
۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۶۹۳۴
فروش

قیمت ویلا دوبلکس در بابلسر

فروش

این ویلا با ساحل اختصاصی داخل شهرک دریاکنار با نگهبانی دایمی ، بنایی دوبلکس ، حیاطی بزرگ و سند مالکیت تکبرگ در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

ویلای با نمایی شیک و بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 330 متر با ساحل اختصاصی ، نگهبانی دایمی و با تمامی امکانات رفاهی آماده ارایه به خریداران محترم می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ و شیک ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبا و وسیع آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا تا دریا 200 متر و فاصله ای با جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی ساده ای به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز فراهم آورده است.

این ویلای سمت دریا داخل شهرک ساحلی دریاکنار با بنایی دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با ساحل اختصاصی و نگهبانی دایمی و دسترسی آسان به دریا و مراکز خرید ، معاوضه با ویلا یا زمین در کرج و شمال و تمامی امکانات در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 30/000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا در شهرک ساحلی برند دریاکنار بابلسر می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/30
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۳۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش