قیمت ملک:
۱۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۲۷۳۴۶
فروش

قیمت ویلا دوبلکس جنگلی در رویان

فروش

قیمت ویلا دوبلکس جنگلی در رویان

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن و لاکچری داخل شهرکی برند با نگهبانی دائمی ، بنایی نوساز ، دوبلکس و سند مالکیت تک برگ  و حیاطی بزرگ در منطقه ی رویان شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای کنار جنگل با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 500 متر و در زمینی به متراژ 550 متر با ویوی عالی به جنگل و دریا در محیطی خوب و خوش آب و هوا از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 5 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن شیک و بزرگ ساختمان می توان چشمم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. ویلای نوساز مجهز به استخر و جکوزی می باشد تا ساکنین محترم بتوانند اوقات فراغت خود را زمانی که به گردش نمی پردازند در خانه سپری کنند.

این ویلای شیک و مدرن داخل شهرکی امن با نگهبانی دایمی ، بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، 5 خوابه ، تراس و روف  گاردن با ویوی عالی به چنگل و دریا ، حیاطی زیبا با فضایی سبز در محیطی ویلایی و خوش آب و هوا در منطقه ی رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 16،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک جهانm

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/19
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۵۵۰ متـر
متراژ بنا: ۵۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۵
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش